Game zone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» as dori sa mi se ofere postul de GM
Atentie la plaiery care pretind ca sunt GM!!! Icon_minitimeLun Noi 12, 2012 2:13 pm Scris de AliceGrace

» CONTURI NOI
Atentie la plaiery care pretind ca sunt GM!!! Icon_minitimeLun Noi 12, 2012 2:12 pm Scris de AliceGrace

» Probleme la conectare
Atentie la plaiery care pretind ca sunt GM!!! Icon_minitimeLun Noi 12, 2012 2:12 pm Scris de AliceGrace

» probleme la conectare
Atentie la plaiery care pretind ca sunt GM!!! Icon_minitimeMier Apr 18, 2012 2:31 am Scris de darckpetry98

» Inregistrare & Download client
Atentie la plaiery care pretind ca sunt GM!!! Icon_minitimeMier Mai 19, 2010 7:43 pm Scris de razvangladia

» CLIENT NOU
Atentie la plaiery care pretind ca sunt GM!!! Icon_minitimeMar Mai 18, 2010 12:33 am Scris de razvangladia

» Regulament Sugestii
Atentie la plaiery care pretind ca sunt GM!!! Icon_minitimeJoi Apr 15, 2010 4:48 pm Scris de DarK m00D

» Atentie la plaiery care pretind ca sunt GM!!!
Atentie la plaiery care pretind ca sunt GM!!! Icon_minitimeLun Apr 05, 2010 4:54 am Scris de Diablo

» Regulament " DISCUTII GENERALE "
Atentie la plaiery care pretind ca sunt GM!!! Icon_minitimeLun Apr 05, 2010 4:51 am Scris de Diablo

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit


Atentie la plaiery care pretind ca sunt GM!!!

In jos

Atentie la plaiery care pretind ca sunt GM!!! Empty Atentie la plaiery care pretind ca sunt GM!!!

Mesaj  Diablo Lun Apr 05, 2010 4:54 am

Atentie la falsii GM !!!


Toţi utilizatorii Atentie!

Câteva persoane si-au pierdut conturile , si orice cont pierdut din cauza neatentiei inseamna prea mult.

Deci, haideţi să facem câteva lucruri clare.


1. Un GM nu va cere pentru parola, numele de cont, sau orice alte detalii despre cont.
GM are capacitatea de a lucra "în spatele scenei" şi, ca atare, nu are nevoie de informaţiile dvs. de jucător.

2. Dacă credeti că persoana cu care vorbiti nu este un GM, mergeti aici: Game Staff - Ingame Names and Responsibilities
Aceasta este lista aprobată şi reala a celor care fac parte din echipa jocului.

3. Dacă suspectaţi că persoana care încearcă să-ţi ceara detalii despre cont este un fals GM, cereti acestuia sa vina langa dumneavoastra, TOTI GM au un semn plutitor cu galben deasupra capului.

4. Un GM poate fi recunoscut foarte usor si dupa echipamentul pe care il poarta si nivelul 99, pe langa semnul GM cu galben ce il are desupra capului.

5. GM are capacitatea de a trece de la o locatie la alta, chiar şi pe o altă hartă in cateva secunde, deci, din nou, cereti persoanei cu care vorbiti sa apara acolo, asiguraţi-vă că acesta are semn <GM> plutitor cu galben deasupra capului!

6. Daca cineva va cere datele contului ca sa va faca GM, NU DATI DATELE CONTULUI.Singurii care pot face un jucator GM sunt administratorii jocului pe care ii puteti gasi aici :Game Staff - Ingame Names and Responsibilities

7. NU dati parola din joc sau datele contului NICIODATA NIMANUI.Sunteti complet responsabili de ceea ce se petrece cu contul dumneavoastra.




-Fiecare jucator are obigatia de a tine datele contului secrete.De asemenea, nu este permis să cereti altor jucatori datele conturilor. Echipa Metin 2 NU va cere datele dumneavoastra niciodata.

Observati ca am repetat de cateva ori NU dati datele contului nimanui - tocmai pentru a intelege asta fiecare si a evita plangerile de genul : " jucatorul X mi-a spus ca este GM si mi-a cerut datele sa ma verifice " Asa ceva NU EXISTA. NU vom cere date personale NICIODATA.



Sper ca cineva sa citeasca ce am avut de spus si sa-i indrume si pe altii sa citeasca, pentru a evita posibilele furturi de cont.

Grija cu datele contului!
Sunteţi responsabili pentru asta!

Diablo
Admin
Admin

Mesaje : 9
Data de înscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum